Termální lázně na Slovensku - Termální lázně Slovensko

Veľký Meder - Podhajská - Bešeňová - Štúrovo - Patince

Slovensko je termální raj! Slovensko a jeho termální lázně jako jsou Podhájska, Bešeňová, Veľký Meder, Piešťany, Štúrovo a podobně jsou rozloženy na celé ploše Slovenska od východu na západ a od severu na jih. Slovensko bohaté na termální lázně nabízí široké využití chemických a fyzikálních vlastností termálnich vod. Různorodost chemických a fyzikálních vlastností termálních vod se využívá k léčení různých potíží zdraví lidí. V zemi je veřejnosti přístupno více než 40 termálních koupališť a aquaparků, které jsou ideálním prostředím pro vyřádení malých rošťáků a odpočinek jejích rodičů. Jedno mají všechny slovenské termálni koupaliště společné: termální vodu, jež vás díky vysoké teplotě uvolňuje, ale umí také vyléčit spousta zdravotných problémů, takovú vodu v Českej Republike nenájdete.

Relaxace ve slovenských lázních to je osvobození od stresu a péče o své tělo a duši není jen výsadou vyvolených, ale právem, které patří všem. Investice do svého zdraví je investicí do budoucnosti, která se vyplatí.
Lázně na Slovensku připravují pro své klienty speciální balíčky, které v sobě spojují různé typy aktivit pro rozdílné věkové skupiny. Pro víc informací o ubytování ve wellness hotelu ve Veľkém Mederu klikněte ZDE.

Pokud máte rádi termální lázně, je Slovensko dobrá volba. Nabízí téměř 40 termálních koupališť a aquaparků vhodných pro léčebné pobyty nebo také jen pro obyčejné potěšení z koupele v termální vodě. Většina z nich byla v posledních letech zrekonstruovaná a nabízí vysokou úroveň služeb. Můžete zde strávit wellness víkend, prodloužený víkend či delší lázeňský pobyt spojený třeba s výlety do okolí za poznáním památek či přírodních krás slovenské přírody.

Termální lázně a koupaliště na Slovensku:
Bešeňová – Thermal park Bešeňová
Veľký Meder – Thermal park Veľký Meder
Dunajská Streda – Thermal park Dunajská Streda
Oravice – Aquapark Meander
Podhájska – Thermal park
Tatralandia – Aquapark Tatralandia
Dudince – Termální lázně Dudince
Galandia – Termální koupaliště Galandia
Patince – Wellness Patince
Poprad – Aquapark Poprad
Rajec – Termální koupaliště Rajec
Rajecké Teplice – Termální lázně
Rajecké TepliceSenec – Termální lázně Senec
Sládkovičovo – Termální koupaliště Sládkovičovo
Štúrovo – Termální koupaliště Štúrovo
Turčianske Teplice – Termální lázně Turčianske Teplice

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.
.

Odesláním dávám souhlas ORCHID,s.r.o. k zasílání bezplatného elektronického zpravodaje 
a informací o novinkách a aktualitách provozovatele na mnou zadaný e-mail. 
Tento souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat.